Taisyklinga laikysena

Taisyklinga laikysena judant gali būti tikras iššūkis. Žmogaus judesių amplitudė yra labai plati: mes stovime, einame, sėdime, tupiame, lenkiamės, bėgame, šokame… Ar įmanoma, kad visuomet mūsų laikysena būtų taisyklinga, o traumų tikimybė – minimali? Taip!

Naujos kartos taisyklingą laikyseną formuojantys marškinėliai – Alignmed – komforto ir technologijų derinys, rinkos lyderis. Tai nėra įprastinis laikysenos korektorius, kaip pvz. „voriukas”. Kviečiame skaityti ir sužinoti, kas tai, kaip tai veikia, kokie pojūčiai ir daug daugiau…

taisyklinga laikysena

MEDICININĖS KLASĖS PREKĖ, TYRIMAIS PAREMTAS EFEKTYVUMAS

Alignmed marškinėliai yra sukurti JAV, ten atlikti dešimtys studijų bei mokslinių tyrimų tokiuose prestižiniuose universitetuose kaip: University of North Carolina, the University of Southern California, and UNC Chapel Hill, taip pat mokslo institutuose the Lexington Clinic and Stedman Philippon. Įmonė investuoja į mokslinius tyrimus ir technologijos tobulinimą. Prekei JAV suteiktas medicininės paskirties prekės statusas, kuri kompensuojama iš ligonių kasų.

Alignmed marškinėliai rekomenduojami gydytojų, ortopedų, kineziterapeutų, osteopatų ir kitų specialistų. Šiuos marškinėlius naudoja tokios organizacijos kaip: Jūrų pėstininkai, Los Andželo policijos departamentas; taip pat sportininkai tokiose komandose kaip New York Giants, Chicago Blackhawks.

Ir žinoma, tūkstančiai teigiamų patirčių ir komentarų apie tai, kaip Alignmed marškinėliai pakeičia laikyseną ir savijautą.

Marškinėlių dizainas ir sudėtis

Kuogi Alignmed marškinėliai skiriasi nuo kitų laikysenos korektorių? Pirmiausia, jie gali būti dėvimi kaip paprasti marškinėliai, nepergyvenant, kad matysis „keistos” siūlės, o tai ypač aktualu vyrams (kas gi nori atrodyti kaip su liemenuku po marškiniais? 🙂 ).

Antra, unikali Neuroband technologija stimuliuoja pagrindines jūsų raumenų grupes, tarsi juos treniruodama ir taip, palaipsniui, natūraliai, jūsų raumenys išmoksta taisyklingai dirbti ir palaikyti taisyklingą skeleto formą. Lyginant su tradiciniais laikysenos korektoriais, jie dažniausiai sukurti taip, kad atlieka raumenų funkciją, per prievartą palaikydami jūsų padėtį tiesią, tokiu būdu raumenys visai aptingsta ir jūs tampate priklausomas nuo įrenginio.

Trečia, marškinėliai savo sudėtimi primena įprastinius kompresinius, kraujotaką skatinančius ir gražią kūno formą formuojančius marškinėlius, tačiau būtent Neuroband technologijos dėka, jie stimuliuoja jūsų raumenis. Neuroband juosta veikia panašiai kaip kineziterapinė juosta: stabilizuoja raumenis, pagerina raumenų tonusą, sumažina skausmą.

 

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ SIŪLOMAS PREKES. ATRODYKITE GRAŽIAU, JAUSKITĖS GERIAU, GYVENKITE SVEIKIAU!

 

SVARSTOTE, KODĖL JUMS TURĖTŲ RŪPĖTI TAISYKLINGA LAIKYSENA?