Prekių pristatymas

KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU LAIKINAIS PAKEITIMAIS KORONA VIRUSO KARANTINO METU.

Elektroninėje parduotuvėje www.superlaikysena.lt prekių pristatymo būdą galite pasirinkti prekių užsakymo metu. Pildant prekių užsakymo formą, prašysime nurodyti savo adresą, net jeigu planuojate pasirinkti pristatymą per paštomatus. Sistema pagal jūsų pateiktą adresą, pasiūlys paštomatus esančius jūsų mieste. Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Lietuvos paštas. Užsakymai siunčiami registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas Lietuvoje – 2-5 darbo dienos. Kaina – 2.00 Eur.

OMNIVA paštomatas. Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kaina – 2.31 Eur. Jei neįmanoma pašto siuntos pristatyti per paštomatą dėl per didelio siuntos dydžio, susisiekiame su klientu asmeniškai ir suderiname kitą siuntimo būdą.

OMNIVA Kurjeris. Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 4.05 Eur.

LPEXPRESS paštomatas. Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kaina – 2.39 Eur. Jei neįmanoma pašto siuntos pristatyti per paštomatą dėl per didelio siuntos dydžio, susisiekiame su klientu asmeniškai ir suderiname kitą siuntimo būdą.

LPEXPRESS Kurjeris. Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 3.99 Eur.

P. S. pakeitėme savo gyvenamą miestą į Palangą. Siuntos čia surenkamos gana anksti. OMNIVA paštomatu 10 val. (pirmadienį-penktadienį). LPExpress paštomatu 13 val. (pirmadienį-penktadienį). Todėl siuntą užsakę po šių laikų, ją gausite tik po 2 dienų. Jeigu situacija tokia, kad reikia greičiau, skambinkite mums +370 645 03790 ir galbūt sutarsime, kad išsiuntimas būtų dar tą pačią dieną.

Pristatymas į užsienį. Galime išsiųsti Jūsų užsakymą į bet kurią pasaulio šalį. Susisiekite el. paštu info@superlaikysena.lt ir mes Jums surasime patogiausią pristatymo būdą.