Netaisyklingos laikysenos pasekmės
Netaisyklingos laikysenos pasekmės dažnai suvokiamos tik kaip estetinė problema. Tačiau jau yra atlikta daug mokslinių tyrimų, įrodančių, kad netaisyklinga laikysena – tarsi grandininė reakcija nuvilnija per visą žmogaus kūną ir gali turėti pasekmių įvairioms organizmo sistemoms bei funkcijoms.
Mūsų nugara yra sudaryta iš sudėtingos raumenų, raiščių, stuburo slankstelių, diskų ir nervų struktūros. Kiekvienas iš šių elementų dirba kartu, kad padėtų mums funkcionuoti ir judėti. Bet būtent dėl to, kad nugara yra tokia sudėtinga struktūra, rizikų ir pasekmių gali būti pačių įvairiausių. Be kita ko, raumenų-skeleto sistema apsprendžia ir vidaus organų padėtį. Pabandykite stipriai susiriesti ir pajusite, kaip spaudžiami vidaus organai.
Dauguma problemų apatinėje nugaros dalyje kyla dėl netaisyklingos sėdėjimo ir dubens kaulų padėties, tuo tarpu kaklo – pečių srities problemoms daugiausiai įtakos turi ekstensyvus išmaniųjų technologijų naudojimas.
Kai viena iš nugaros struktūros dalių neveikia arba veikia netinkamai, tai gali sukelti sužalojimą ir skausmą. Kūnas gali būti priverstas kompensuoti ir prisitaikyti prie skausmo ar sutrikimo, apriboti natūralų stuburo judesį ir galiausiai sukelti laikinų arba ilgalaikių problemų.
NETAISYKLINGA LAIKYSENA GALI TURĖTI ĮTAKOS:
Daugiau informacijos rasite Jums aktualiose nuorodose.
- Pasitikėjimas savimi (savivertė)
- Limfinei sistemai (Informacija ruošiama)
- Nervinei sistemai (Informacija ruošiama)
- Kaklo, pečių, nugaros skausmams (Informacija ruošiama)
- Kraujotakai (Informacija ruošiama)
- Virškinimui
- Bendram organizmo stresui (Informacija ruošiama)
- Kvėpavimui (Informacija ruošiama)
- Veido raukšlių formavimuisi (Informacija ruošiama)
- Urogenitalinėms problemoms (Informacija ruošiama)
- Kt.
Dažniausiai nėra „greito sprendimo“ kaip „blogą“ laikyseną paversti „gera“, bet žinodami savo rizikos veiksnius bei įvertinę technologijų pažangą šioje srityje, galite pasiekti nuostabių rezultatų.