PARTNERYSTĖS PROGRAMA

Partnerystės programa arba partnerystės rinkodara (ang. affiliate marketing) yra visame pasaulyje plačiai naudojama marketingo rūšis. Lietuvoje ši paradavimų sritis dar tik pradeda populiarėti.

KAIP TAI VEIKIA?

Partnerystės rinkodara yra vienas populiariausių būdų, kaip žmonės gali uždirbti pasyvias pajamas internetu. Jums nereikia savo investicijų ir daug laiko.
Jūs registruojatės mūsų puslapyje užpildydami specialią formą. Sulaukę patvirtinimo, galite prisijungti į partneriui skirtą paskyrą. Ten galite matyti visą informaciją: kiek kartų buvo paspaustos jūsų nuorodos, kiek pardavimų jos sugeneravo, kiek jums uždirbo komisinių ir kiek buvo išmokėta.
Taip pat šioje paskyroje jūs sugeneruojate bet kurį svetainės puslapį, įrašą ar produktą, kuris turės jūsų unikalų ID. Būtent dalindamiesi šiomis sugeneruotomis nuorodomis ir turite galimybę uždirbti. Kaskart žmogui paspaudus ant šios nuorodos ir nusipirkus prekę/ių, jums priklauso 10% apsipirkimo sumos (be pristatymo išlaidų). Pvz. Alignmed marškinėlių kaina 95 eur. 10% nuo šios prekės bus 9,5 eur.

partnerystes programa; partnerystes rinkodara; partnerystes marketingas

 

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

  Pas mus pirkėjas gali atsiskaityti išsimokėtinai.
  Partnerystės programa yra www.superlaikysena.lt projektas, todėl nėra jokių tarpininkavimo mokesčių
  Nėra registracijos mokesčio.
  Nuorodos aktyvios neribotą laiką, t.y. jeigu žmogus užėjęs į svetainę, nupirkti grįžo tik po mėnesio ar daugiau.
  Mes siūlome PREMIUM kokybės prekes, savo rinkos lyderius. Prekių vertė yra didelė, todėl jūsų komisinis irgi nemažas.
  Net 80 procentų žmonių patiria nugaros ar kaklo skausmus. Netaisyklinga laikysena – viena iš pagrindinių priežasčių. Lietuvoje tai kylančio susidomėjimo problema, kurią renkasi spręsti vis daugiau asmenų.
  Mūsų puslapyje bus talpinama daug aktualių, informatyvių straipsnių, galėsite jais visais dalintis, naudotis mūsų paruoštais paveiksliukais ir pan.

KAM TAI TINKA?

Norint užsiimti partnerystės marketingu, nereikia jokių specifinių žinių ar gebėjimų. Jeigu jums patinka leisti laiką internete, naudotis įvairiais socialiniais tinklais ir forumais, jeigu jūs turite savo blogą ar daug sekėjų, galite drąsiai išbandyti mūsų siūlomą programą – tai nieko nekainuoja, o atnešta nauda gali maloniai nustebinti.

Jeigu jūs dirbate medicinos ar sporto srityje, turite savą klientų ratą ar auditoriją, kuriai galite rekomenduoti mūsų prekes, kartu su jūsų paslaugomis, kompleksiškai, klientas pasieks geresnių, greitesnių ir efektyvesnių rezultatų.
Partnerystės marketingas – pasyvios, investicijų nereikalaujančios pajamos.

partnerystes programa; partnerystes marketingas

Užsiregistravę būtinai parašykite mums el. laišką, kad registravotės.

Jeigu turite klausimų rašykite info@superlaikysena.lt arba užpildykite kontaktų formą.
Skambinkite +370 645 03790

Trumpai apie mūsų prekes:

Alignmed – medicininės klasės, kompresiniai laikyseną koreguojantys marškinėliai su specialia Neuroband technologija. Dėka Neuroband juostų, akimirksniu žmogus išsitiesia, susikūprinęs jaučia silpną tempimą ir diskomfortą, todėl natūraliai išsitiesia. Neuroband juostos imituoja kinetinius raumenų judesius, todėl raumenys ne dirbtinai palaikomi (kaip pvz. naudojant “voriuką”), o ištreniruojami taisyklingai dirbti ir palaikyti teisingą skeleto padėtį erdvėje. Po ~2 mėnesių nešiojimo, raumenys jau bus išmokę taisyklingai dirbti.
Speciali kompresinė medžiaga aktyvina kraujotaką, žmogus jaučiasi aktyvesnis, mažiau šąla galūnės, suaktyvėja termogenezė. Puikiai tinka sportuojantiems, sumažina traumų tikimybę.

Daugiau apie taisyklingą laikyseną judant.

laikysenos koregavimas; laikysenos koregavimo priemones; taisyklinga laikysena; netaisyklinga laikysena

BackJoy sėdynės – revoliucija sėdėjime. Didžiausias išradimas nuo kėdės laikų… Ideali dubens kaulų padėtis. Mobilios, lengvos, universalios, tinka lauke ir viduje, kietiems ir minkštiems paviršiams, automobilyje, darbe, namuose.

taisyklingas sedejimas; sedejimas prie kompiuterio; taisyklinga laikysena sedint

taisyklinga padetis sedint; nugaros skausmas sedint

Daugiau apie taisyklingą laikyseną sėdint.

prekes taisyklingai laikysenai; laikysenos koregavimo priemones

Netaisyklingos laikysenos priežastys.

Netaisyklingos laikysenos pasekmės.

Netaisyklingos laikysenos korekcija.